OHJATTUJEN TUNTIEN AIKATAULUT:

Sivua päivitetään. Aikataulu on voimassa toistaiseksi

MAANANTAI |KELLO|

9.00 Suomijumppa 45/ Video
9.00 Ic Retro 45/Video
9.00 Kuntopiiri 60/ Tiina & Anne
9.15 Functional 60/ Janne
10.00 Core 30/Video
10.00 Ic Interval 45/Video
15.30 Functional 60/ Janne
16.00 Ic Endurance 45/Video
16.40 Fitball 40/Sanna
16.45 Functional 60/Janne
17.00 Junnujen Jujitsu 45/Arto
17.00 Ic Spirit 45/ Video
17.30 Bodycombat 45 ®/ Harri
18.00 Muaythai & Im Kickboxing 45/Arto
18.00 Ic Retro 45/ Katri
18.00 Functional 60/Laura
18.20 Latinofit 30/Sanna
19.00 Bodypump 45®/Katri
19.00 Ic Suomipop 45/ Sanna
19.00 Krav Maga 45/Arto
20.00 Kehonhuolto 40/Sanna

Tammikuussa veloitukseton laiteopastus kuntosalille ilman ajanvarausta klo 15-16.30 ja klo 15.00 mennessä ennakkoon varattava lastenhoito klo 16.30-19.00/ liikuntaneuvoja-opiskelijat Juulia ja Julia.

MAANANTAI |HAUKIPUDAS|

9.00 Fitball 45/ Video
10.00 Voima-Latino 45/ Video
17.45 Kahvakuula 45/Riikka
18.45 Kiinteytys 45/ Emilia
19.45 Pilates 45/ Emilia

TIISTAI |KELLO|
9.00 60+ Jumppa 45/Päivi
9.00 Ic Endurance 45/Video
9.15 Functional Basic 60/Laura
10.00 Voima-Latino 45/Video
10.00 Ic Suomipop 45/Video
15.30 Functional Basic 60/Janne
16.00 RPV 45/Video
16.00 Ic Retro 45/Video
16.45 Functional Basic 60/Janne
17.00 Nyrkkeilykoulu yki 10-v 45/Sami
17.00 Kuntopiiri 45/Matleena
17.00 Selkäystävällinen Pilates 45/
|Huom! 2.2. alkaen|
17.00 Ic Interval 45/ Video
18.00 Kuntonyrkkeily 45/Sami
18.00 Functional Spark 45/Tero

18.00 Dance Workout 45/Heini
18.00 Ic Endurance 45/Katri

19.00 Bodystep 45®/ Katri
19.00 Ic Spirit 45/Video
20.00
Bodybalance 45 ®/ Katri

Tammikuussa veloitukseton laiteopastus kuntosalille ilman ajanvarausta klo 15-16.30 ja klo 15.00 mennessä ennakkoon varattava lastenhoito klo 16.30-19.00/ liikuntaneuvoja-opiskelijat Juulia ja Julia.

TIISTAI |HAUKIPUDAS|
9.00 Kuntopiiri 45/Anne
9.00 Suomijumppa 45/Video
10.00 Kahvakuula 45/Video
17.00 Hatha Jooga 60/Laura-Maria
18.15 Bodypump 45®/ Riikka |Huom! 19.1. alkaen|
19.10 Zumba 30® /Sanna
19.45 Fitball 40/Sanna

KESKIVIIKKO |KELLO|

9.00 Kuntopiiri 60/Tiina
9.00 Step-Body 45/Video
9.00 Ic Interval 45/ Video
9.15 Functional 60/Janne
10.00 Ic Retro 45/Video
16.00 Ic Spirit 45/Video
17.00 Flow jooga 50/Kaisa |Huom! 20.1. alkaen|
17.00 Junnujen Im Kickboxing 45/Arto
17.00 Ic Suomipop 45/Video

18.00 Fitball 40/Sanna
18.00 Muaythai & Im Kickboxing 45/Arto
18.45 Zumba 30®/Sanna
19.00 Krav Maga 45/Arto
19.20 Ylävartalo 30/Riikka
|Huom! 20.1. alkaen|
19.55 Pakara 30/ Riikka
20.30 Core 30/ Riikka

Tammikuussa veloitukseton laiteopastus kuntosalille ilman ajanvarausta klo 15-16.30 ja klo 15.00 mennessä ennakkoon varattava lastenhoito klo 16.30-19.00/ liikuntaneuvoja-opiskelijat Juulia ja Julia.

KESKIVIIKKO |HAUKIPUDAS|

9.00 RPV 45/Video
10.00 Kehonhuolto 45/Video
17.00 Suomijumppa 45/Video
18.15 Strong 45®/ Katri
19.15 Kahvakuula 45/Anne

TORSTAI |KELLO|
9.00 RPV 45/ Video
9.00 Ic Suomipop 45/Video
10.00 Kehonhuolto 45/ Video
10.00 Ic Endurance 45/Video
15.30 Functional Basic 60/Janne
16.00 Ic Interval 45/Video
16.45 Kuntopiiri 45/Matleena
16.45 Fascia Method/Päivi |Huom! 4.2.alkaen|
16.45 Functional Basic 60/Janne
17.40 Bodycombat 30®/Liisa
17.40 Ic Retro 30/ Katri
18.00 Functional Basic 60/Katja
18.20 Bodystep 30®/ Katri
19.00 Bodypump 30®/ Katri
19.00 Ic Suomipop 45/Video

19.45 Yin Jooga/ Laura

Tammikuussa veloitukseton laiteopastus kuntosalille ilman ajanvarausta klo 15-16.30 ja klo 15.00 mennessä ennakkoon varattava lastenhoito klo 16.30-19.00/ liikuntaneuvoja-opiskelijat Juulia ja Julia.

TORSTAI |HAUKIPUDAS|
10.00 Kuntopiiri 45/ Anne
17.25 RPV 45/Riikka
18.20 Bodypump 30®/ Riikka
19.00 Latinofit 30/Sanna
19.35 Kehonhuolto 40/Sanna

PERJANTAI |KELLO|
9.00 Kuntopiiri 60/ Tiina &Anne
9.15 Functional 60/ Janne
9.25 Fitball 40/ Sanna
10.10 Latinofit 30/Sanna
15.30 Functional 60/Katja
17.30 Ic Endurance 75/Katri
17.30 Bodypump 60®/ Salla

Kehonhuolto perjantaisin 15.1.-5.2.21 klo 10.45-11.15/ opiskelija Juulia

PERJANTAI |HAUKIPUDAS|
16.00 Kahvakuula 45/Video
17.30 Tabata 45/Anne |Huom! 22.1.alkaen|


LAUANTAI |KELLO|
9.00 Voima-Latino 45/Video
9.15 Functional Basic 60/ Kiertävä
10.00 Strong 45®/ Katri
11.00 Kahvakuula 45/Emilia
11.00 Ic Interval 45/Katri
12.00 Pilates 45/ Emilia

16.00 Bodycombat 60®/Harri & Liisa
16.00 Ic Retro 45/Video
17.00 Kehonhuolto 45/Video
18.00 Ic Suomipop 45/Video

LAUANTAI |HAUKIPUDAS|
10.00 Suomijumppa 45/Video
11.00 Bodypump 60®/Salla

SUNNUNTAI |KELLO|
9.30 Kuntopiiri 60/Tiina
(Tämä tunti vain parittomilla viikoilla!)
10.00 Suomijumppa 45/Video
11.00 Kehonhuolto 45/Video
12.00 RPV 45/Video
15.00 Functional Spark 45/Tero |Huom! 24.1.alkaen|
16.00 Fitball 45/Video
17.00 BJJ/ Lukkopaini 90min/ Tuomo
17.45 Bodystep 60®/Emmi
18.00 Ic Suomipop 45/Sanna

19.00 Bodybalance 60®/Emmi

SUNNUNTAI |HAUKIPUDAS|
10.00 Voima-Latino 45/Video
11.00 Step-Body 45/Video
17.25 Ylävartalo 30/Riikka
18.00 Pakara 30/Riikka
18.35 Core 30/Riikka
19.15 Yin Jooga 60/ Laura-Maria